Hea Hüpnoos.ee külastaja,

Täname et külastasid meie lehte.

Meie eesmärk on aidata igal inimesel end paremini mõista ja aidata. Seetõttu oleme loonud 5-minuti meditatsioonid ehk wc-meditatsioonid, mida võib kuulata, et end korraks kõigest eemale tõmmata.

Wc-meditatsioonide nimi tuleneb sellest, et kui kuskil mujal pole võimalik võtta pausi (tööl), siis wc-sse tavaliselt keegi segama ei tule.

Selles on kokku 3 Siimu hääle ning 2 Marise häälega sisse loetud meditatsiooni, mida võivad kuulata igas vanuses inimesed, et teha pause oma päeva ning leida uuesti keskendumist või just võtta puhkepause.

Kuula WC- ehk 5-minuti meditatsioone SIIT!

PS! Palun tõmba endale soundcloud äpp, niiviisi saad kuulata neid lõpuni!


30-minuti meditatsioonid/hüpnoosid on osa ENESEARENGU KODUKURSUSE 1.taseme esimesest nädalast. See nädal kursusest keskendub oma mõistuse kinni panekule ja enda sees tühja ruumi loomisele.

Suurimad imed, rõõmud, naudingud sünnivad elus mõistusevabadel hetkedel, oled märganud? Parim rahutunne elus on mõistusevabadel hetkedel, eks ole? Miks siis lasta mõistusel üle genereerida.

Need lindistused ongi loodud sisetunde ülesse äratamiseks ja sees mõistusevaba, tühja ruumi loomisele. Selle ala loomisele enda sees, kus saad vabalt olla, tunda rahu, jõudu, vabadust.

Saad neid TASUTA kuulata SIIT!