Hüpnotisööri ja nõustaja (life coach) kursus veebis

4st moodulist koosnev väga põhjalik kursus, mille lõpus saad endale nii maailmas tunnustatud Hüpnoosi praktiseerija (Hypnosis practitioner) kui nõustaja (Life coach practitioner) diplomi. Juhendab üle 3000 seansi teinud trainer and master hypnotist ja life coach Maris “Marissa” Saar. Tegemist on kõige põhjalikuma praktiseerija taseme kursusega nii Euroopas kui Ameerikas. 

Hüpnoos ja coaching on tööriistad ning pole mõeldud ainult selleks, et olla terapeut või nõustaja. Need on universaalsed tööriistad iga inimese elus, selleks, et saada paremaid suhteid, end paremini mõista, olla parem vanem või edukam töötaja..

Kursus toimub veebis videoformaadis. Iga mooduli kohta on alamteemad ning kõik on toodud nii videote kui töölehtedena – sa võid alustada siis kui sa soovid peale ligipääsu ostmist. 

Kursus toimub moodulitena. Kokku on 4 moodulit. Kuna kursus toimub veebis videotena, saad neid vaadata endale sobival ajal. 

Sind toetavad juba kursuse läbinud terapeudid Facebooki grupis ning lisaks saad sa endale personaalse juhendaja, kelle käest küsida täpsustavaid küsimusi ja kellele esitada kodutöid (ja saad ka tagasiside oma töödele). Kuna eneseareng toimub  alati esmalt enda sees, on kursusel ka kursuse terapeut ehk iga mooduli läbimise järgselt saad teha kõne Maris Saarega, ning kui sind valdavad tunded, mida sa ise lahendada ei saa, suunatakse sind kursuse terapeudi juurde, kes aitab sul sellest kohast edasi liikuda. 

Kursus lõpeb 3 klienditööga, mis tuleb esitada oma juhendajale, peale seda saad loa eksamile, esitad essee ning täidad küsimustiku. Kõik eelnev toimub digitaalselt – lindistustega. Võid osaleda viibides ükskõik mis riigis. Meie juhendajad töötavad nii eesti, inglise, soome keeltes.

Hind: 2860€ – Soodushind 1980€ kehtib kuni 1.02.2023

LISAINFO:

Hüpnotisööri ja nõustaja (life coach) koolitus on mõeldud:
-Inimesele, kelle soov on töötada edasi terapeudina või pakkuda hüpnoosi/nõustamist oma teenuste lisana (kursuse lõpetamisel saab Hypnosis practitioner ja Life Coach practitioner diplomid)
-Inimesele, kelle soov on aidata oma lähedasi, olla parem inimeste mõistja ja nõustaja oma töös, parem kaaslane / lapsevanem
-Inimesele, kes tahab enda aitamiseks saada suuremat tööriistakasti ning iseennast paremini mõista

Kursuse fookus on hüpnoosi ja nõustamise tehnikate õppimine ning enamlevinud probleemide lahti mõtestamine. Enamik hüpnotisööri ja nõustaja kursuseid ei tegele ratsionaalse, kahe jalaga maa peal oleva, ülemõtleva inimesega. Aga meie paneme sellele inimtüübile vastavalt Marise kogemusele klientidega, väga suurt rõhku

Mis on hüpnoos?
Hüpnoos on kunstlikult esile kutsutud osaline unetaoline teadvuse seisund, mida iseloomustab vastuvõtlikkus välisele sisendusele. Hüpnootiline seisund võimaldab väga sügavalt lõdvestuda nii, et on võimalik saada kontakti informatsiooni, mälestuste ja tunnetega, mis aja jooksul on meisse salvestunud. Paljud meie sisse ladestunud kogemused, uskumused, tunded ja hoiakud on kujunenud elu takistavateks. Soovi korral saab neid hüpnoterapeudi abiga muuta ja mõjutada ning muuta neid kogemusi igapäevast toimetulekut soodustavateks.

Koolituse moodulid:
1. Nõustamine:
a. nõustamise tööriistad
b. enamlevinud küsimused ja nende põhjused
c. küsimuses olemine
d. intervjuu ning läbi selle kliendi mõjutamine
e. kuulamine ja müra summutamine oma peas
f. nõustamistehnikad enda peal kasutamiseks
g. harjutused kliendile edasiseks arenguks
h. järelseansid
i. nõustamine praktikas
2. Hüpnoos kui tehnika
a. hüpnoosi ajalugu
b. keha kaudne mõjutamine lõdvestamiseks
c. mõjusõnad
d. kehakeele kasutamine
e. teadustööd ja nende tulemused
f. alateadlikud tööriistad
g. praktikate rakendamine igapäevaelus
h. enesehüpnoos
i. igapäevased nipid hüpnoosimaailmast mida saab kasutada nii enda kui
teiste mõjutamiseks
j. praktika
3. Hüpnoos kui praktika
a. Praktika kliendile/lähedasele/töös
b. eetika
c. erinevad hüpnoosimoodulid
d. hüpnoosipraktika
e. sisetunne ja selle kasutamine
f. ajas tagasiminek ja edasi minek
g. hüpnoos hirmude, foobiate, sõltuvuste, kaaluteemade, suhteprobleemide lahendamiseks
h. metafoorid ja nende kasutamine
i. klassikalised praktikad tavalisemate lahendustega
j. praktika klientidel
4. Tekstide kirjutamise koolitus
a. erinevate tekstide koostamine hüpnoosideks
b. küsimuste koostamine nõustamisteks
c. Terapeut 2.0 koolitus – kuidas leida oma nišši, rakendada strateegilist mõtlemist ja üles ehitada oma äri (koolitab Christjan Schumann)
d. Turundus terapeudina 

Kursuse lõpus saad 4 diplomit:
2 eesti ja 2 inglise keeles:
Hüpnoosi praktiseerija (hypnosis practitioner) ja
Nõustaja (life coach)

Mõlemad diplomid on seritifitseeritud ABHNLP poolt. Tegemist on ühe suurima organisatsiooniga maailmas, mis koondab hüpnotisööre ja nõustajaid. Diplom lubab ametlikult teha tööd ka Ameerikas ja Suurbritannias kus hüpnoos ja coaching on seadustega reguleeritud.

Kursust viib läbi üle 3000 kliendile hüpnoosi teinud Maris Saar, kes on ABHNLP poolt sertifitseeritud hüpnoosi ja coachingu treener ning ICF liige. Marise hüpnoose on kiidetud just nende efektiivsuse pärast, tema lähenemine on inimesekeskne ning väga laiapõhjaline, tuues kliendile maksimaalselt kasu.

Pane end kirja!

[wpforms id=”12348″]