fbpx

Hüpnotisööri kursus

(Life coach koolitus asub allpool!)

Märtsis 2020 alustame Hüpnoosi praktiseerija nädalavahetuse kursusega. Tegemist on kursusega, mille raames toimuva sisu ja eksami läbijad saavad endale Ameerika Hüpnotisööride Liidu poolt kinnitatud Hypnosis Practitioner diplomi. Kursuse jooksul õpetavad nii Maris kui Siim ka oma läbi töötatud tehnikaid ja nippe. Kursust viib läbi Ameerika Hüpnotisööride Liidu poolt hüpnoosi treeneriks sertifitseeritud Maris Saar. Kursuse läbimisel on igal osalejal võimalik taodelda Ameerika Hüpnotisööride Liidu poolt sertifikaati, et ka tema on selle Liidu poolt sertifitseeritud.

Miks me teeme just sellist kursust, sellise sertifikatsiooniga on seetõttu, et hetkel on maailma suurim organisatsioon just Ameerika Hüpnotisööride Liit ning neil on kõige karmimad nõuded nii kursuste, kui eksamite suhtes. Samuti oleme ka meie oma töös ja õpetustes väga nõudlikud, ning anname diplomi välja vaid neile, kes on tõeliselt mõistnud kursuse sisu ning oskavad ka ise tehnikaid praktiseerida.

Kursus sisaldab ka iseõpet ehk praktikat, mida läbija peab ise oma vabal ajal läbi viima. Iga osaleja saab endale ka kursuse materjalid. Kursus toimub eesti keeles.

Kursuse lõpus saab läbinu endale Hypnosis Practitioner diplomi. Diplomi omandanu võib vabalt töötada hüpnotisöörina ning pakkuda vastavat teenust oma praksises. Kursus on Ameerika Hüpnotisööride Liidu (ABH) sertifitseeritud.

Pärast seda diplomit ning ise läbi tehtud praktikat, on võimalik osaleda ka Master Hypnotist kursusel, kus me läheme teemadega veel täpsemaks ja põhjalikumaks ning Ameerika Hüpnotisööride Liidu poolt kinnitatud kursusega on võimalik inimesel saada seni kõrgeim tunnustatud hüpnotisööri tunnistus – Master Hypnotist. Antud kursuste toimumisaeg on täpsustamisel.

Koolituse teemad:
Mis on hüpnoos
Teadlik ja alateadlik meel
Hüpnoosi olek
Hüpnoosi ajalugu
Sissejuhatustehnikad
Kiire sissejuhatus
Sisendamine ja soovitused
Otsesed ja kaudsed sisendused
Edukas meelepiltide loomine
Hääle ja kõne juhtimine
Sügavale mineku tehnikad
Erinevate hüpnotisööride tehnikad
Vanuses tagasi minek
Regressioon ehk eelmiste elude aga ka selle elu minevikku rännak
Kogemuse mõju muutmine
Hüpnoosijärgsed soovitused
Kiirus ja juhtimine
Silmade fikseerimise tehnika
Loo rääkimine
Sisemiste soovide järgimine
Eesmärkide saavutamise tehnikad
Hüpnoosile eelnev jutt
Hüpnoosioleku testid
Soovitud staadiumi esile kutsumine
Erinevate meelepiltide loomine eesmärkide saavutamiseks
Eesmärkide seadmine endale
Lihaste lõõgastamise tehnikad
Miks hüpnoos kohe algul ei aita – mida siis teha?
Mis teeb hüpnotisöörist hea hüpnotisööri, meie kogemus
Kõige tüüpilisemate probleemide põhjused ja lahendused
Energeetilised kaitsetehnikad
Eksam

Kursusel osalejad saavad soovi korral ise kogeda, mis tähendab olla Marise või Siimu poolt hüpnotiseeritud

Kursuse toimumisaeg: kohapeal Tallinnas: 7-8 märts 2020 ning 13-15 märts 2020.
Saad läbida kursust ka oma kodust: 7-8 märts 2020 ning 13-14 märts 2020. Palume Tallinnasse tulla 15.märtsil 2020 või siis lepime kokku võimalused teha praktikapäev sulle sobivas asukohas ja ajal Eestis või siis veebi teel sulle sobivas asukohas.
Õppe pikkus: 5 päeva ning eraldi kokku lepitud aeg eksamiks.
Kursuse tasu: 1400€ registreerides enne 30. detsembrit, 1500€ registreerides enne 30. jaanuari 2020, 1600€ registreerides enne 30. veebruari 2020. Tasuda saab ka osadena. Kursusel registreerimiseks on ettemaks 150€. Enne kursuse algust tuleb tasuda ülejäänud summa.  Soodushinnad kehtivad kuni ülal märgitud kuupäevani (k.a.). 

Asukoht: Tallinna kesklinn või ühine veebi teel. Täpse asukoha teatame osalejatele privaatselt.

Life coach koolitus

Märtsis 2020 Life coachi ehk Elu suuna juhtimise nädalavahetuse kursusega. Tegemist on kursusega, mille raames toimuva sisu ja eksami läbijad saavad endale Ameerika Hüpnotisööride ja NLP Liidu poolt kinnitatud Life Coach diplomi. Kursuse jooksul õpetavad nii Maris kui Siim ka oma läbi töötatud tehnikaid ja nippe. Kursust viivad läbi Life coach and hypnosis trainer Maris Saar ja Life coach and hypnosis master practitioner Siim Sildoja.

Kursus sisaldab ka iseõpet ehk praktikat ja tugevalt psühholoogilisi aluseid, mida läbija peab ise oma vabal ajal läbi viima. Iga osaleja saab endale ka kursuse materjalid. Kursus toimub eesti keeles.

Kursuse lõpus saab läbinu endale Life Coach Practitioner diplomi. Diplomi omandanu võib vabalt töötada Life Coachina ehk Elu suuna juhtijana ning pakkuda vastavat teenust oma praksises.

Soovitame läbida nii Hüpnotisööri koolituse kui life coach koolituse koos. Hüpnotisöörina omandad tehnika, kuidas aidata ning life coachina saad vajalikud teadmised, kuidas juba vestluses inimest edasi juhtida.

Kursusel käsitletavad teemad: 

Nõustamise alustõed

Kliendi mõistmine, mis ta elus tegelikult toimub

Kliendi mõjutamise psühholoogia ja sammud

Hirmud

Depressioon

Eneseväärikus

Sõltuvused

Suhted

Mõistus ja vaba ruumi loomine

Oma elu plaani loomine

Harjumuste loomine

Elu eest vastutamine

Antud kursusel käime läbi kõik eelpool toodud teemad, toome näiteid klientide eludest ning teeme läbi praktilisi harjutusi. Hüpnotisööri ja life coach koolitus on omavahel seotud – life coachina saad anda kliendi elule suuna ning hüpnotisöörina, aidata tal sügavalt edasi liikuda juba praktikas.

Kursuse toimumisaeg: kohapeal Tallinnas: 25-27 märts 2020.
Saad läbida kursust ka oma kodust: 25-26 märts 2020. Palume Tallinnasse tulla 27.märtsil 2020 või siis lepime kokku võimalused teha praktikapäev sulle sobivas asukohas ja ajal Eestis või siis veebi teel sulle sobivas asukohas.
Õppe pikkus: 3 päeva ning eraldi kokku lepitud aeg eksamiks.
Kursuse tasu: 400€ registreerides enne 30. detsembrit, 500€ registreerides enne 30. jaanuari 2020, 600€ registreerides enne 30. veebruari 2020. Tasuda saab ka osadena. Kursusel registreerimiseks on ettemaks 150€. Enne kursuse algust tuleb tasuda ülejäänud summa.  Soodushinnad kehtivad kuni ülal märgitud kuupäevani (k.a.). 

Asukoht: Tallinna kesklinn või ühine veebi teel. Täpse asukoha teatame osalejatele privaatselt.

Pane end kirja!