fbpx

Tere! Meie oleme Maris ja Siim

Maris “Marissa” Saar ja Siim Sildoja on hüpnoterapeudid, kes on üle maailma aidanud tuhandetel inimestel leida lahendusi iseenda elu jaoks. Seda nii läbi personaalseansside, enesearengu kursuste, ürituste, laagrite aga ka raamatu abil.

Meie missiooniks on olnud luua kättesaadavad ja lihtsalt kasutatavad harjutused ja tööriistad, mida iga inimene saab kasutada iseenda aitamiseks ning mis pidevalt inimest aitavad selle tundeni, kuhu ta soovib jõuda.

Sertifikaadid

Meie uusimad diplomid

BLOGI

5 meditatiivset lahendust kokku jooksmisel

Kui tihti sina tunned, et tass on liiga täis, sest et:

Kõike tundub liiga paljuTunded on välja elamataFüüsilist liikumist on vähe / õue pole ammu läinud Mõistus ketrab üle, sest et ta on harjunud seda

Kuidas kokku jooksmisest üle saada?

Facebookis laivina vastatud küsimused on hetkel vägagi asjakohased. Kuidas saada üle kokku jooksmisest, kuidas siin enesehüpnoos saab aidata? Kuidas harjumust luua? PS! Sarnasest teemast räägivad ka sellel nädalal webinarid ja meie enesearengu kodukursus 🙂


Kuidas naudinguid elus üles tuua?

Inimpsühholoogia on võrratu, väga tihti suhetes, reisides, asjades me otsime ehtsust, toetust, seda “ahh-nii-hea” tunnet. Olles selle kätte saanud, tahame seda veel. See on ühtpidi väga hea sõltuvus ja teiselt poolt viis ja võimalus, kuidas end tasakaalustada. 🦒Täna hommikul

Võta ühendust! (kliki peal!)

Kui soovid osaleda, siis kuidas soovid kursuse eest tasuda? Kas kogusumma? Osadena? Ettevõttena?

Personaalseansside hinnakiri

Marise personaalseanss 250€

Siimu personaalseanss 250€

KKK

Kas kõik inimesed alluvad hüpnoosile/Mind pole veel siiani hüpnoosi viidud?

Kuna hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, siis kui inimene on elus maganud, siis ta on ka hüpnoosis olnud. Keskmiselt läbib inimene hüpnoosiolekut 2 korda päevas – õhtul kui magama jääb ja hommikul kui ülesse ärkab. Mõnel inimesel võtab lõdvestumine, teise inimese usaldamine ja mõtete kinni panek lihtsalt kauem aega.

Kas hüpnoosis jääb inimene magama/kas ta mäletab pärast seda?

Väga väsinud inimene võib hüpnoosiolekus jääda magama ja see on täiesti turvaline. Meie seansside ajal tavaliselt inimesed magama ei jää, on täiesti ärkvel, saavad kaasa rääkida, liigutada ja mäletavad kõike.

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, mida iga inimene läbib keskmiselt 2 korda päevas, see on see rahulik, mõttevaba olek, mida inimesed kogevad. Selles olekus on inimene veel ärkvel, ta suudab mõelda, liikuda – ta on lihtsalt rahulikum. Hüpnoos on teaduslikult tõestatud meetod, mille jooksul inimene saab ise enda sees muuta protsesse läbi mõttevaba oleku. Ameerikas ja Suurbritannias tunnustab Arstide liit hüpnoosi kui vajalikku teraapialiiki, mis koos teiste teraapiatega (nt psühholoogi vastuvõtt) saab inimest aidata.

Kas on garantiisid? 

Hüpnoosis, nagu elus – pole tegelikult garantiisid. Ka arsti juures teile garantiid ei anta. Meie teeme enda poolt kõik, et aidata kliendil leida lahendusi, kuid me ei võta vastutust selle eest, kas klient edaspidi ka vajalikke samme astub, et probleem tegelikult laheneks.

Kas lapsi võib hüpnotiseerida? 

Kui laps suudab olla paigal ja kuulata ja vestelda terapeudiga, siis on lapsele turvaline ka hüpnoos. Meie juures on käinud kliendid alates 5ndast eluaastast.

Mis toimub seansi ajal, selle 2h sees? 

Meie seansi sisse kuulub ca 1-1,5h vestlust. Selle vestluse ajal räägime kliendi muredest, nende psühholoogilistest tagamaadest, leiame koos kliendiga edasised sammud, mida oleks vaja teha, et probleemi püsivalt lahendada, samuti anname kaasa harjutused. Seejärel toimub hüpnoos, mis kestab umbes 20 minutit. Hüpnoosi jooksul klient on täiesti teadvusel, mäletab kõike, saab rääkida, võib liigutada ja vajadusel ka püsti tõusta. Hüpnoosi lindistame kliendile ning saadame talle ka edasiseks kuulamiseks.

Hüpnoos ei ole imeravim, kuid saab aidata kui inimene on valmis ka ise endasse panustama. Hüpnoosi vastunäidustuste ja meie privaatsuspoliitika kohta saad lähemalt lugeda siit.

Mis eristab hüpnoosi ja meditatsiooni? 

Meie nägemuse kohaselt on hüpnoos meditatsiooni alaliik ning siin tuleb tugevalt mängu see, kuidas terapeut inimest juhib. Hüpnoosil ja hüpnoosil on vahe ja samuti võib ka hüpnoos olla meditatiivne.