hüpnoos2

Vaata siit

Vaata kursuseid ja lindistusi

Meie enesearengu kodukursus ettevõtjale, enese avardajale, sportlasele, teismelisele, lapsevanemale jt. Lindistatud enesekindluse tõstmise hüpnoosid.

Vaata siit rohkem
Hüpnotisöörid Maris ja Siim

Uuri siit lähemalt

Tule personaalseansile

Meie personaalseanssidel on võimalus leida sulle sobivaid lahendusi, rääkida otse ja ausalt oma teemadest, saada terapeudilt vestluse käigus harjutused ning kogeda hüpnoosi.

Loe lähemalt ja broneeri siit
elu_muutev_hypnoos_pehme

Osta siit

vaata meie raamatut

Siimu ja Marise poolt kirjutatud raamat, mis sisaldab endas psühholoogilisi tagamaid mitmetele elus kogetavatele õppetundidele, harjutusi ja klientide kogemusi.

Vaata raamatut siit
image-0

Maris ja Siim

Maris (Marissa) Saar ja Siim Sildoja on hüpnoterapeudid, “Elu muutev hüpnoos” autorid ning kirglikud elu nautijad. Marise ja Siimu jaoks on tähtis igal alal elus leida lahendusi ning pakkuda maksimaalselt võimalikke lahendusi ka oma eraklientidele ja koolitustel osalejatele. Nad on koolitanud kokku pea 30 uut hüpnoterapeuti ning mõlemal on õigus praktiseerida ja õpetada hüpnoosi Euroopas, Suur-britannias kui Ameerikas.

Blog

Webinarid: Leia edasiviiv jõud viimase aja paanikast ning loo oma eluvisioon!
Videointervjuu Inga Lungega enesearengust
Ülemõtlemise ohud – räägivad Kolmanda Silma Festivalil Maris Saar ja Siim Sildoja

Meie kursused

[thim-courses order=”latest” thumbnail_width=”400″ thumbnail_height=”300″ slider_pagination=”” slider_navigation=”true” view_all_position=”bottom” view_all_courses=”Vaata kõiki kursuseid”]

MEIE MEEDIAS