You are currently viewing Esimene webinar! Ehk enesearengu tööriistad.

Esimene webinar! Ehk enesearengu tööriistad.

Hea hüpnoosist/enesearengust huvituja või enesearengu teel olija.

Maris (mina) ja Siim, meie korraldame 9.oktoobril kell 21.15 ja 10.oktoobril kell 21.15 oma esimese webinari. 

Millest webinaril räägime? 

Räägime sellest, mis on erinevad enesearengu tööriistad ja kuidas valida endale südamelähedane tee enesearengu maailmas. Ja mida siis teha, kui tuleb blokk ette. Mis on teaduslik, mis on nõiduslik, mis on psühholoogiline ja mis on müstiline… Mis see hüpnoos ja eneseareng on? Tegutseme põhjalikult aga mõnusa huumoriga.


Pane oma küsimused julgelt meile teele: info@hüpnoos.ee ja info@toelinemina.ee (vali ise sobiv meil!), siis saame kohe neile vastata! 

Webinari lõpus räägime lühidalt ka enesearengu kodukursusest, sellest mis see üldse on – selle kohta on teil palju küsimusi olnud (!!), kohtumistest Tallinnas/Tartus ning terapeudist taskus. Seda muide on läbi teinud Paljas Porgand ja Saskia Alusalu! 

 

Oled oodatud registreerima!

9. oktoobri üritus kell 21.15 SIIN! Kliki siia peale. 

10.oktoobri üritus kell 21.15 SIIN! Kliki siia peale. 


Kes on Maris Saar ja Siim Sildoja? 

Maris Saar ja Siim Sildoja said Eestis tuntuks TV3 sarjaga “Hüpnotisöör”. Peale seda tõuget on Maris ja Siim teinud mitmeid üritusi, 10-150-le osalejale, enesearengu laagreid nii Eestis kui välismaal ning korraldanud mitmeid koolitusi ka ettevõtetele. Mõlemad on kahe jalaga maa peal inimesed, kes usuvad iseendasse ning jälgivad elus oma kirge. 


Kui sulle pakuvad enesearengu/psühholoogia teemad huvi, siis jälgi meid:

Facebookis ja Instagramis

Leave a Reply