[vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_section][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Tere! 

Meie oleme hüpnotisöörid Maris “Marissa” Saar ja Siim Sildoja. Tv3 sarjaga tuntuks saanud hüpnotisöör Marissa on aidanud väga paljudel inimestel leida läbi psühholoogia, käitumisteraapia ning hüpnoosi, jätkusuutlikke lahendusi. 

*Personaalseansid

*Enesearengu kodukursus

*Ootenimekiri hüpnotisööri / life coach kursuseks

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”12478″ img_size=”medium”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][thim-button title=”JAH! Tahan ise õppida end tundma ja aitama!” url=”https://xn--hpnoos-3ya.ee/enesearengukodukursus/” new_window=”” custom_style=”custom_style” text_align=”text-center” color=”#000000″ bg_color=”#8224e3″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][thim-button title=”JAH, Tahan end kohe aidata terapeudi abiga!” url=”https://xn--hpnoos-3ya.ee/kontakt/” new_window=”” custom_style=”custom_style” text_align=”text-center” color=”#8224e3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/5″][vc_single_image source=”external_link” alignment=”center” onclick=”custom_link” img_link_target=”_blank” custom_src=”https://lh3.googleusercontent.com/2eZCOgF_WTPx8C2LYrTDovPPH7vla2UXRaDcXLEEAtvqyOG_C1kUwNIMC7XXtg4te_E” link=”https://play.tv3.ee/hupnotisoor-10131610″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_single_image source=”external_link” alignment=”center” onclick=”custom_link” custom_src=”https://cdn.tvstart.com/img/series/397659.jpg” link=”https://play.tv3.ee/7-uudised-hupnotisoor-marissa-vajasin-ka-ise-hupnoosi-ja-seetottu-hakkasin-seda-oppima-10133872″][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_single_image source=”external_link” alignment=”center” onclick=”custom_link” custom_src=”https://p.ocdn.ee/50/i/2017/9/6/kicxsevz.ma5.jpg” link=”https://naisteleht.ohtuleht.ee/861236/hupnotissoor-marissa-tundis-surmahirmu-olin-ootesaalis-pikali-sest-mul-oli-taitsa-paha-olla-arevus-ja-iiveldus-“][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_single_image source=”external_link” alignment=”center” custom_src=”https://www.liveradio.ie/files/images/160988/resized/180x172c/sky_plus.jpg”][/vc_column][vc_column width=”1/5″][vc_single_image source=”external_link” alignment=”center” onclick=”custom_link” custom_src=”https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcQBwxQPrpUpA9jzW8i14s3KMTHOoTgAo9_a3A&usqp=CAU” link=”http://www.saladused.ee/kuidas-hupnotisoor-marissa-tinistab-ara”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_toggle title=”Vastused hüpnoosiga seotud küsimustele.” open=”true”]Kas kõik inimesed alluvad hüpnoosile/Mind pole veel siiani hüpnoosi viidud?

Kuna hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, siis kui inimene on elus maganud, siis ta on ka hüpnoosis olnud. Keskmiselt läbib inimene hüpnoosiolekut 2 korda päevas – õhtul kui magama jääb ja hommikul kui ülesse ärkab. Mõnel inimesel võtab lõdvestumine, teise inimese usaldamine ja mõtete kinni panek lihtsalt kauem aega.

Kas hüpnoosis jääb inimene magama/kas ta mäletab pärast seda?

Väga väsinud inimene võib hüpnoosiolekus jääda magama ja see on täiesti turvaline. Meie seansside ajal tavaliselt inimesed magama ei jää, on täiesti ärkvel, saavad kaasa rääkida, liigutada ja mäletavad kõike.

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, mida iga inimene läbib keskmiselt 2 korda päevas, see on see rahulik, mõttevaba olek, mida inimesed kogevad. Selles olekus on inimene veel ärkvel, ta suudab mõelda, liikuda – ta on lihtsalt rahulikum. Hüpnoos on teaduslikult tõestatud meetod, mille jooksul inimene saab ise enda sees muuta protsesse läbi mõttevaba oleku. Ameerikas ja Suurbritannias tunnustab Arstide liit hüpnoosi kui vajalikku teraapialiiki, mis koos teiste teraapiatega (nt psühholoogi vastuvõtt) saab inimest aidata.

Kas on garantiisid? 

Hüpnoosis, nagu elus – pole tegelikult garantiisid. Ka arsti juures teile garantiid ei anta. Meie teeme enda poolt kõik, et aidata kliendil leida lahendusi, kuid me ei võta vastutust selle eest, kas klient edaspidi ka vajalikke samme astub, et probleem tegelikult laheneks.

Kas lapsi võib hüpnotiseerida? 

Kui laps suudab olla paigal ja kuulata ja vestelda terapeudiga, siis on lapsele turvaline ka hüpnoos. Meie juures on käinud kliendid alates 5ndast eluaastast.

Mis toimub seansi ajal, selle 2h sees? 

Meie seansi sisse kuulub ca 1-1,5h vestlust. Selle vestluse ajal räägime kliendi muredest, nende psühholoogilistest tagamaadest, leiame koos kliendiga edasised sammud, mida oleks vaja teha, et probleemi püsivalt lahendada, samuti anname kaasa harjutused. Seejärel toimub hüpnoos, mis kestab umbes 20 minutit. Hüpnoosi jooksul klient on täiesti teadvusel, mäletab kõike, saab rääkida, võib liigutada ja vajadusel ka püsti tõusta. Hüpnoosi lindistame kliendile ning saadame talle ka edasiseks kuulamiseks.

Hüpnoos ei ole imeravim, kuid saab aidata kui inimene on valmis ka ise endasse panustama. Hüpnoosi vastunäidustuste ja meie privaatsuspoliitika kohta saad lähemalt lugeda siit.

Mis eristab hüpnoosi ja meditatsiooni? 

Meie nägemuse kohaselt on hüpnoos meditatsiooni alaliik ning siin tuleb tugevalt mängu see, kuidas terapeut inimest juhib. Hüpnoosil ja hüpnoosil on vahe ja samuti võib ka hüpnoos olla meditatiivne.

Kui paljud inimesed vajavad lisaseanssi?

Meie kogemusel vajaks lisaseanssi umbes kolmandik kliente, seda seetõttu et esmases seansis saame tavaliselt rääkida kõige põhilisematest küsimustest. Kuna aga protsessiga edasi minnes

Ma mediteerin, manifesteerin, visualiseerin, aga midagi ei aita. Kas hüpnoos aitab?

Meditatsioon, manifesteerimine ja visualiseerimine on tihti vaid esimene samm. Ka näiteks mindfulness’i mõte on tegelikult olukorraga leppida ehk siis tekitada enda sisse uus normaalsus, olukorraga leppimine. Meie hüpnoosiseanssides keskendume lisaks sellele, et see sügavam põhjus MIKS see kõik on tekkinud, saaks samuti lahendatud.

Kas kogu mu mure on tulnud lapsepõlvest?

Nii ja naa. Ühelt poolt mõjutab meie lapsepõlv meid alati ja teiselt poolt, kuna ligi pool meie mälust vahetub umbes aasta jooksul, siis ka meie mälestused on muutuvad. See aga aitab kaasa pidevale muutusele meie endi ajudes ning ka seetõttu on koguaeg võimalik kõike muuta.

Inimeste alateadvusse kinnistunud mustrid ei pruugi alati tulla lapsepõlvest vaid vägagi tihti on need tulnud kogemustest, mis on hiljem toimunud.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row]