[vc_row][vc_column][vc_empty_space][thim-heading title=”TAGASISIDED” line=”” text_align=”text-center”][vc_masonry_grid post_type=”testimonials” max_items=”10″ style=”load-more” items_per_page=”3″ grid_id=”vc_gid:1573164753277-a4977cc0827eaefaa6b2775ba29d4be1-3″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Enesearengu kodukursus on

30 nädalat kestev sügavamalt iseenda ja maailma enda ümber jälgimise ja muutmise kursus koos: PDF harjutuste, põhjuste ja klientide analüüsidega + näidetega elust ja mp3 hüpnoosidega. Igas nädalas on PDF ja hüpnoosid nii Marise kui Siimu häältega. Seda võid läbida omas tempos, lugeda, praktiseerida nii kuidas soovid.

Need kõik on kolmes jaos nädalate kaupa:

 1. Mõista iseennast (1-10)
 • Mis ja kes sa oled
 • Kuidas asjad toimivad
 • Iseendast aru saamine
 1. Mõista enda elu (11-20)
 • Miks midagi toimib ja toimub
 • Mis on minu roll selles?
 • Kuidas ma midagi muuta saan.
 1. Sügavalt enda ja maailma mõistmine ja muutmine (21-30)
 • Mis maailmas minu sees ja ümber toimib ja toimub.
 • Kuidas muutusi sügavamale enda sisse viia?
 • Kuidas ühendada energiamaailm (nähtamatu maailm) ja käega katsutav maailm ja tuua nad enda ellu kokku.
 • Kuidas sügavuti enda sees muuta ja vastavalt sellele muuta ka enda elu, tulevikku.

Iga jao (10 nädalat) hind on 95€. Terve kursus koos ostes 270€.

Täpsed teemad saad alla laadida siit: ONLINE KOOLITUSE TEEMAD

Vastame rõõmuga lisaküsimustele, selleks palun täida allpool vorm või kirjuta otse info@hüpnoos.ee

PS! Proovida saad ka, prooviks lindistused asuvad SIIN!!![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_toggle title=”Oled agar õppija aga vajad personaalset lähenemist? (kliki peale!)”]Aga palun! Meil on kodukursusele lisaks personaalne mentorlus:

 • 2x 2h seansid sinuga koos, soovi korral on need vestlused ja soovi korral personaalsed hüpnoosid koos vestlusega. Kas kohapeal või whatsappi teel!
 • Pidev tagasiside küsimustele ning sobivate teemade valikul abistamine whatsappi abil. Terapeut vastab sinu küsimusele päeva jooksul!
 • Hind 300€/kuus. Koos kodukursusega 1.kuu 500€ (hinnas on ka kodukursus). Võid läbida kursust ka 1 kuu kaupa.

Sul on lisaküsimused. Küsi julgelt! info@hüpnoos.ee ja info@toelinemina.ee on abiks![/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][vc_toggle title=”Hinnakiri”]Marise personaalseanss 250€

Siimu personaalseanss 250€[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”KKK”]Kas kõik inimesed alluvad hüpnoosile/Mind pole veel siiani hüpnoosi viidud?

Kuna hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, siis kui inimene on elus maganud, siis ta on ka hüpnoosis olnud. Keskmiselt läbib inimene hüpnoosiolekut 2 korda päevas – õhtul kui magama jääb ja hommikul kui ülesse ärkab. Mõnel inimesel võtab lõdvestumine, teise inimese usaldamine ja mõtete kinni panek lihtsalt kauem aega.

Kas hüpnoosis jääb inimene magama/kas ta mäletab pärast seda?

Väga väsinud inimene võib hüpnoosiolekus jääda magama ja see on täiesti turvaline. Meie seansside ajal tavaliselt inimesed magama ei jää, on täiesti ärkvel, saavad kaasa rääkida, liigutada ja mäletavad kõike.

Mis on hüpnoos?

Hüpnoos on une ja ärkveloleku vaheline ala, mida iga inimene läbib keskmiselt 2 korda päevas, see on see rahulik, mõttevaba olek, mida inimesed kogevad. Selles olekus on inimene veel ärkvel, ta suudab mõelda, liikuda – ta on lihtsalt rahulikum. Hüpnoos on teaduslikult tõestatud meetod, mille jooksul inimene saab ise enda sees muuta protsesse läbi mõttevaba oleku. Ameerikas ja Suurbritannias tunnustab Arstide liit hüpnoosi kui vajalikku teraapialiiki, mis koos teiste teraapiatega (nt psühholoogi vastuvõtt) saab inimest aidata.

Kas on garantiisid? 

Hüpnoosis, nagu elus – pole tegelikult garantiisid. Ka arsti juures teile garantiid ei anta. Meie teeme enda poolt kõik, et aidata kliendil leida lahendusi, kuid me ei võta vastutust selle eest, kas klient edaspidi ka vajalikke samme astub, et probleem tegelikult laheneks.

Kas lapsi võib hüpnotiseerida? 

Kui laps suudab olla paigal ja kuulata ja vestelda terapeudiga, siis on lapsele turvaline ka hüpnoos. Meie juures on käinud kliendid alates 5ndast eluaastast.

Mis toimub seansi ajal, selle 2h sees? 

Meie seansi sisse kuulub ca 1-1,5h vestlust. Selle vestluse ajal räägime kliendi muredest, nende psühholoogilistest tagamaadest, leiame koos kliendiga edasised sammud, mida oleks vaja teha, et probleemi püsivalt lahendada, samuti anname kaasa harjutused. Seejärel toimub hüpnoos, mis kestab umbes 20 minutit. Hüpnoosi jooksul klient on täiesti teadvusel, mäletab kõike, saab rääkida, võib liigutada ja vajadusel ka püsti tõusta. Hüpnoosi lindistame kliendile ning saadame talle ka edasiseks kuulamiseks.

Hüpnoos ei ole imeravim, kuid saab aidata kui inimene on valmis ka ise endasse panustama. Hüpnoosi vastunäidustuste ja meie privaatsuspoliitika kohta saad lähemalt lugeda siit.

Mis eristab hüpnoosi ja meditatsiooni? 

Meie nägemuse kohaselt on hüpnoos meditatsiooni alaliik ning siin tuleb tugevalt mängu see, kuidas terapeut inimest juhib. Hüpnoosil ja hüpnoosil on vahe ja samuti võib ka hüpnoos olla meditatiivne.[/vc_toggle][/vc_column][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”Võta ühendust (kliki peale!)”][wpforms id=”12335″ title=”false” description=”false”][/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]